Delovna mesta

[UL FE] Tehniški sodelavec VI (J036018)

Datum objave: 17.4.2024 Rok za prijavo: 6.5.2024

JAVNA OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Članica:
Fakulteta za elektrotehniko
Tržaška cesta 25

1. Razpisano delovno mesto:

TEHNIŠKI SODELAVEC VI (J036018)

Delovno razmerje bomo sklenili za nedoločen čas od 1. 6. 2024 dalje in trimesečnim poskusnim delom.

1. Pogoji za opravljanje dela:
  • višja strokovna izobrazba tehniške smeri
  • višješolska izobrazba (prejšnja) tehniške smeri

1. Podrobnejši opis:
  • redno vzdrževanje stavb in prostorov ter zunanjih površin,
  • nadzor in skrb za nemoteno delovanje ogrevalnega sistema,
  • pregled vodovodnih napeljav v sanitarijah in fakultetnih prostorih in sprotno odpravljanje manjših napak,
  • izvajanje manjših popravil opreme in osnovnih sredstev,
  • tedenski pregled stavb in prostorov fakultete in poročanje o stanju vodji tehnično-vzdrževalne službe,
  • sodelovanje pri nadzoru nad izvajanjem del, ki jih izvajajo zunanji izvajalci,
  • skrb za delovanje zimske službe in čiščenje snega ter posipanje pred vhodi v zgradbe fakultete in stez v parku (ročno in strojno),
  • sodelovanje z vodjem tehnično-vzdrževalne službe,
  • tehnična pomoč pri načrtovanju, izdelavi in povezavi različnih napeljav,
  • opravljanje drugih nalog, ki vsebinsko sodijo v širše področje delovnega mesta po nalogu predpostavljenega.

Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati z ustreznimi delovnimi izkušnjami.

1. Rok za prijavo:

do vključno 6. maja 2024

Kandidati naj posredujejo vlogo, življenjepis, predstavitev dosedanjega dela in osebnih ciljev, dokazila o izobrazbi itd., na naslov Univerza v Ljubljani, Fakulteta za elektrotehniko, Tržaška  c. 25, 1000 Ljubljana ali po elektronski pošti: ks@fe.uni-lj.si.

Fakulteta za elektrotehniko Univerze v Ljubljani si pridržuje pravico, da v skladu s pogodbeno svobodo po 24. členu ZDR-1, kandidata ne izbere, kljub temu, da izpolnjuje pogoje.