Dogodek

Dan biomedicinske tehnike

Datum objave: 19.4.2024 Datum začetka: 24.4.2024 Ura začetka: 09:00 Lokacija: avla fakultete

Želite izvedeti več o življenju, več o tehniki, več o tehniki za življenje? Katedra za biomedicinsko tehniko v sodelovanju z Laboratorijem za slikovne tehnologije (LST) in Laboratorijem za biokibernetiko (LBK) dne 24. 4. 2024 v avli Fakultete za elektrotehniko (FE) organizira Dan biomedicinske tehnike. Na dogodku se bosta predstavila LST in LBK skupaj z magistrskim študijem biomedicinske tehnike na FE, poleg tega pa bodo različna podjetja predstavila demonstracije svojih produktov in storitev na področju biomedicinske tehnike.