Dnevi industrijske robotike 2024

Datum objave: 13.3.2024

Dogodek DIR24 bo med 26. in 28. marcem potekal v obliki robotskega hekatona, na katerem lahko sodelujejo vsi študenti Univerze v Ljubljani. Izziv, ki smo ga pripravili v sodelovanju s podjetjem Intelligent Mechatronics, je aktualen problem iz industrije, povezan z manipulacijo in predpripravo izdelkov za strego strojev. Študentje bodo na dogodku pridobili potrebne veščine za hitro in uspešno integracijo robotskih tehnologij. Dogodek se ponaša z nagradnim skladom za najboljše tri ekipe.

Prijave ekip so odprte do 15. marca. DIR24 je odlična priložnost za študente, da pokažejo svoje talente in se naučijo novih robotskih spretnosti, ter navežejo stike s strokovnjaki iz industrije.

Več o dogodku na povezavi.