Odlični uspehi košarkarskih ekip FE

Datum objave: 23.4.2024

V ponedeljek, 22. aprila, se je zaključila Univerzitetna košarkarska liga za sezono 2023/2024, kjer je fakultetna ekipa osvojila odlično drugo mesto! Premoč smo morali priznati ekipi Ekonomske fakultete Univerze v Ljubljani, ki nas je premagala v velikem finalu.

Še teden dni prej, 15. aprila, se je odvil zaključni turnir v Univerzitetni ligi v košarki 3×3, kjer smo nastopili z dvema ekipama. Ekipa Fakulteta za elektrotehniko 2 je osvojila drugo mesto, Ekipa Fakulteta za elektrotehniko 1 pa tretje mesto.

Vsem našim igralcem iskreno čestitamo ob odličnih športnih uspehih, sodelavce in študente pa ob tej priložnosti pozivamo k navijanju za našo odbojkarsko ekipo, ki bo 7. maja v četrtfinalu igrala proti Medicinski fakulteti UL.