Dogodek

Predstavitev sklada Vesna

Datum objave: 21.2.2024 Datum začetka: 8.3.2024 Ura začetka: 12:00 Lokacija: Multimedijska dvorana na UL FE

V petek, 8. marca, bo med 12.00 in 13.30 na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani potekala predstavitev sklada Vesna oziroma seznanitev s financiranjem inovacij.

Za udeležbo je potrebna prijava na tej povezavi.

Sklad Vesna je prvi regionalni deeptech sklad, ki je namenjen spodbujanju razvoja in zagona znanstvenih in tehnoloških inovacij na področjih umetne inteligence, robotike, energetike, zdravstva, biomaterialov, kibernetske varnosti in številnih drugih področij (z izjemo medicinskih raziskav).

Predstavitev je namenjena raziskovalcem, pedagogom in študentom, ki iščejo nove možnosti za financiranje in rast svojih inovativnih projektov!

Dogodek bo potekal v multimedijski dvorani oziroma v predavalnici P2 (odvisno od števila prijav).