Dogodek

Vabljeno predavanje: Nenad Uzelac

Datum objave: 12.2.2024 Datum začetka: 19.2.2024 Ura začetka: 13:15 Lokacija: Fakulteta za elektrotehniko UL, predavalnica P1

IEEE PES Slovenia in CIGRE-CIRED Slovenija vabita na predavanje, ki ga bo v ponedeljek, 19. februarja, ob 13.15 v predavalnici P1 izvedel Nenad Uzelac. Predavanje nosi naslov “Grid Innovators: Empowering Engineers to Revolutionize Energy Transition”.

Nenad Uzelac je direktor globalnih raziskav v podjetju G&W electric, ki ima sedež v bližini Chicaga v ZDA. Nenad ima 25 let izkušenj na področju raziskav, načrtovanja, razvoja in preskušanja stikalnih in krmilnih naprav. Že 20 let je del odbora IEEE za stikalne naprave ter CIGRE. Trenutno je predsednik tehničnega odbora CIGRE A3, ki pokriva opremo na prenosnem in distribucijskem nivoju, in predsednik pododbora IEEE za stikalne naprave za tehnologijo in inovacije. Je strasten zagovornik inovacij, izobraževanja in sodelovanja.

Vabilo na predavanje