Dogodek

Delavnica »Kako napisati zaključno delo?«

Datum objave: 6.3.2024 Datum začetka: 28.3.2024 Ura začetka: 13:00 Lokacija: Predavalnica P1

Pozdravljeni!

V četrtek, 21. marca 2024 in v četrtek, 28. marca 2024 bo med 13:00 in 14:00 uro ponovno organizirana delavnica »Kako napisati zaključno delo?« za študente zaključnih letnikov študijskih programov VS Aplikativna elektrotehnika, UN Elektrotehnika in Multimedija ter MAG Elektrotehnika.

Delavnica bo potekala v P1 in je sestavljena iz dveh sklopov:

I. SKLOP:

Predstavitev administrativnega dela: prijave teme, rok prijave, rok oddaje, dokumentacija

Namen in storitve knjižnice, kako iskati literaturo, vrednotenje informacij, navajanje virov (citiranje)

Orodje LaTeX

II. SKLOP:

Struktura diplomske naloge, najpogostejše napake pri pisanju

Orodje Zotero

Zagovor zaključne naloge: kaj in kako predstavim (vsebina, govor in slika), formalni protokol (kako začnem in kako zaključim), priprava na nastop, vprašanja komisije (kaj lahko pričakujem), podelitev (primerna obleka)

Vljudno vabljeni!