Delovna mesta

[GEN-I] Sodelavec za razvoj produktov na področju trgovanja (m/ž)

Datum objave: 28.8.2023 Rok za prijavo: 10.9.2023

Sodelavec za razvoj produktov na področju trgovanja (m/ž)

Želiš spoznati zakonitosti trgovanja z energenti in se na tem področju dolgoročno razvijati? Si proaktiven/-a, organiziran/-a in rad/-a prevzemaš odgovornost? Imaš dobre sposobnosti analiziranja, reflektiranja in se hitro odzivaš na spremembe? Če poleg tega še rad/-a celostno opazuješ dogajanje in uživaš v spremljanju globalnih novic ter trgov se nam pridruži na delovnem mestu Sodelavec za razvoj produktov na področju trgovanja (m/ž).

Energetika je na pragu velikih sprememb: razpršeni obnovljivi energetski viri, elektromobilnost, nove tehnologije, digitalizacija, trajnostne rešitve, čista in decentralizirana energija za vsakogar. Z odločnimi in samozavestnimi koraki v skupini GEN-I stopamo na pot zelene transformacije in spodbujamo posameznika, da pripomore k boljši, bolj zeleni prihodnosti. Z ekipo strokovnjakov raznovrstnih področij razvijamo rešitve, ki bodo omogočile čisto energijo in razogljičenje posameznika in podjetij. Že vse od svoje ustanovitve se uvrščamo med najbolj inovativne in hitro rastoče akterje, ne le na slovenskem ampak tudi na evropskem energetskem trgu. Z enakim zagonom in še večjo motivacijo želimo spremeniti svet na bolje.

Ker velike spremembe zahtevajo najboljše, iščemo okrepitve z najboljšimi.

Tvoji izzivi:

• Spoznavanje s principi trgovanja z energenti (elektrika, plin, CO2 kuponi ter ostalimi surovinami),
  • komuniciranje s partnerji na področju odkupa električne energije iz obnovljivih virov,
  • organiziranje in načrtovanje sestankov ter pošiljanje okvirnih ponudb poslovnim partnerjem,
  • upravljanje in urejanje poslovne baze podatkov in nalog,
  • pripravljanje poročil, terminskih planov in predstavitev produktov PPA,
  • koordiniranje projektov za odkup električne energije iz obnovljivih virov.

Naša pričakovanja:

• Vsaj VI. stopnja izobrazbe ekonomske, pravne, elektro ali druge ustrezne smeri,
  • organiziranost, natančnost, odločnost, timska naravnanost,
  • visoka motivacija ter želja po razvoju in učenju o energetskih trgih,
  • dobro poznavanje Excela,
  • visoka stopnja osredotočenosti na delovne naloge in usmerjenost k uresničevanju skupnih ciljev,
  • dobro razvite komunikacijske in predstavitvene sposobnosti ter tekoče znanje angleškega jezika.

Nudimo ti

Lokacija dela: Ljubljana
Rok prijave do vključno: 10. 09. 2023
Za prijavo pošlji svojo predstavitev z življenjepisom in motivacijskim pismom v slovenskem jeziku prek spletnega obrazca.