Delovna mesta

Kolektor - podjetji Kolektor Igin in Korona Inženiring širita ekipo

Datum objave: 4.4.2023 Rok za prijavo: 1.8.2023

V podjetju Kolektor Igin d.o.o. in našem hčerinskem podjetju Korona Inženiring d.d. širimo svojo ekipo. Iščemo:

• vodje projektov,
  • prodajne inženirje,
  • sistemske inženirje za področje sekundarnih sistemov in
  • projektante.
  • Še koga? Ja ????, odvisno od vaših interesov in energije.

Da se boste lažje odločili, ali vas delo v pri nas zanima, smo se odločili organizirati dan odprtih vrat, kjer se bomo lahko bolje spoznali, odgovorili na vsa vaša vprašanja, vi pa boste spoznali še vse priložnosti, ki vam jih lahko ponudimo. Vabimo vas, da nas 12. 4. 2023 obiščete na naslovu Kolektor Igin d.o.o., Šlandrova ulica 8b, 1231 Ljubljana – Črnuče kadarkoli med 8:00 in 16:00. Da se bomo na vaš prihod lažje pripravili, pa nam prosim sporočite svojo udeležbo in okvirno uro prihoda na igin@kolektor.com.

Več o nas si lahko preberete tukaj ali pa si ogledate naš video.