Delovna mesta

[LOTRIČ MEROSLOVJE] Razvoj in integracija realnih merilnih in kontrolnih aplikacij

Datum objave: 26.12.2023 Rok za prijavo: 26.1.2024

Zaradi širitve oddelka strojegradnje in razvoja vision aplikacij se za delo iščejo študenti in diplomanti elektrotehniških smeri. Delo obsega razvoj in integracija realnih merilnih in kontrolnih aplikacij na različnih področjih industrije.

Iščemo zainteresirano, tehnično razgledano osebo, ki bi bila pripravljena na sodelovanje z nami. Lahko v obliki študentskega dela s kasnejšo zaposlitvijo.

Delo poteka na lokaciji v Železnikih, omogočeno je tudi delo od doma. Možno je delo za poln, polovičen ali prilagodljiv delovni čas.

Za dodatna vprašanja se obrnite na telefonsko številko 041 370 048 (Nejc Demšar, vodja R&D).