Delovna mesta

[NOVARTIS] Tehnolog proizvodnega inž. lokacije za področje avtomatizacije

Datum objave: 3.11.2023 Rok za prijavo: 7.12.2023

V proizvodni enoti Trdni izdelki Ljubljana iščemo novega tehnologa proizvodnega inženiringa lokacije za področje avtomatizacije, ki bo odgovoren za področje avtomatizacije.

Moški z očali govori po telefonu in se smeji

Vaše glavne delovne odgovornosti:

• Izdelovanje in izvajanje kvalifikacij načrtovanja, montaže in obratovanja za novo opremo in sisteme.
  • Uvajanje tehnoloških izboljšav na opremi.
  • Reševanje in obvladovanje odstopov na opremi in sistemih.
  • Izdelovanje in uvajanje tehnične/tehnološke dokumentacije.
  • Povezovanje in koordinacija aktivnosti notranjih in zunanjih sodelavcev; sodelovanje z zunanjimi izvajalci.
  • Sodelovanje pri izvajanju investicij oziroma samostojno izvajanje investicije.
  • Sodelovanje pri presojah.
  • Izvajanje validacije procesov.

Od vas pričakujemo:

• Visokošolska izobrazba tehnične ali druge ustrezne smeri (elektrotehnika -avtomatika, elektronika, robotika, mehatronika).
  • Minimalno 2 leti izkušenj na področju PLC programiranja, izdelave nadzornih sistemov, elektro projektive, konfiguracije / programiranja robotskih celic, izdelave tehnične dokumentacije, testiranja in zagonov pri strankah ter konfiguracije frekvenčnik-ov, servopogonov, pretvornikov.
  • Aktivno znanje angleškega jezika.
  • Poznavanje orodja Microsoft Office.

Ponujamo zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev, delo v dinamičnem okolju, sodelovanje z različnimi timi ter izmenjavo znanj in izkušenj znotraj globalnega sistema Novartis.
Prošnjo z življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku ter opisom delovnih izkušenj oddajte preko spletne strani www.novartis.si/zaposlitev-v-novartisu-slovenija.

Zakaj bi se pridružili Novartisu?
Naš namen je soustvarjati medicino za izboljšanje in podaljševanje življenja ljudi, naša vizija pa je postati najbolj cenjeno in zaupanja vredno farmacevtsko podjetje na svetu. Kako lahko to dosežemo? S pomočjo naših ljudi. Prav naši sodelavci nas vsak dan spodbujajo, da dosežemo svoje ambicije. Postanite del te misije in se nam pridružite! Več na spodnji povezavi: https://www.novartis.com/about/strategy/people-and-culture.

Kaj nudimo?
Konkurenčen plačni paket, letni bonus, fleksibilen način dela, z možnostjo prilagajanja urnika in delom od doma, zaposlitev v podjetju s certifikatom TOP Employer, pokojninsko shemo, shemo nagrajevanja in priznanja dosežkov, razširjeni program promocije zdravja na področju telesnega, duševnega in družbenega počutja (Polni življenja) ter dogodke, neomejene priložnosti za učenje in razvoj.

Smo Novartis. Pridruži se nam in pomagaj soustvarjati medicino.