Delovna mesta

RACI d.o.o. - avtomatik - ekolog (energetika, avtomatika) m/ž

Datum objave: 22.3.2023 Rok za prijavo: 1.8.2023

V podjetju RACI d.o.o. želimo ostati vodilno slovensko podjetje na področju obratovalnega monitoringa emisije (sistemov za trajne meritve emisij CEMS oziroma avtomatskih merilnih sistemov AMS za meritve plinov) kot tudi pri zagotavljanju kakovosti proizvodnje, kakovosti produktov ter pri zaščiti naprav in tudi ljudi. Delujemo na področju energetsko-ekološkega inženiringa in imamo dolgoletne izkušnje na področju meritev emisije in plinov v procesih. Našim uporabnikom nudimo sodobne, preizkušene in robustne analizne sisteme za trajne in občasne meritve, ki zagotavljajo kompetentno rešitev, nizke stroške lastništva, visoko zanesljivost in razpoložljivost ter kakovost, to je zanesljivost, primerljivost in sledljivost meritev. V okviru svojih storitev nudimo svetovanje, dobavo, montažo, spuščanje v pogon, kalibracijo in vzdrževanje sistemov (procesne) plinske analitike.

V ekipo zaposlimo na delovno mesto AVTOMATIK -EKOLOG (energetika, avtomatika) m/ž

OPIS DELOVNEGA MESTA:

• Izdelava merilnih sistemov
  • Montaža in zagon merilnih sistemov
  • Vzdrževanje merilnih sistemov
  • Projektiranje merilnih sistemov
  • Izdelava projektne dokumentacije
  • Priprava ponudb in računov, izdelava navodil, vzdrževanje in čiščenje opreme in delovnih sredstev

PRIČAKOVANA ZNANJA, IZKUŠNJE IN KOMPETENCE:

• VI. stopnja izobrazbe s področja: avtomatika in procesno inženirstvo,
  • dobro znanje MS Office,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • sposobnost dela na višini,
  • sposobnost dela z ljudmi v manjših skupinah in sposobnost samostojnega opravljanja nalog,
  • samoiniciativnost, natančnost, želja po stalnem učenju in razvoju
  • obvezno znanje angleškega jezika , zaželeno tudi nemškega jezika ali drugih jezikov (Hrvaščina, Srbščina, Bosanščina …).

PONUJAMO:

• delo v družbeno odgovornem podjetju,
  • prijetno delovno okolje in sodelovanje v majhnem, zelo povezanem timu
  • interdisciplinarno delo pri kompleksnih projektih v podjetju z visoko strokovnostjo in zanimive strokovne izzive,
  • osebnostni razvoj, stalno strokovno izobraževanje in napredovanje,
  • redno zaposlitev s poskusnim obdobjem 6 mesecev in pogodbo za nedoločen čas,
  • podrobno in natančno uvajanje v prvem letu zaposlitve in pridobivanje strokovnih izkušenj pod strokovnim mentorstvom,
  • stimulativno plačilo glede na posedovane kompetence in lastno angažiranost.

PRIJAVA:

Vse zainteresirane kandidate vabimo, da nam svoje motivacijsko pismo in življenjepis pošljejo na info@raci.si, s pripisom »prijava na zaposlitev«. Vaše prijave bodo obravnavane zaupno s v skladu z varstvom osebnih podatkov in ne bodo posredovane tretjim osebam. Več o nas si lahko preberete tudi naši spletni strani www.raci.si

Vse objave delovnih mest so informativnega značaja. FE bo z vzdrževanjem spletnih vsebin skušala zagotavljati točnost in ažurnost podatkov, vendar ne jamči in ne prevzema odgovornosti za njihovo točnost ter celovitost. Prav tako FE ne jamči za pravilnost podatkov, ki jih pridobiva od drugih subjektov. Za priročnost in dodatne informacije lahko to spletno mesto vsebuje povezave do drugih spletnih mest. Te spletne strani delujejo neodvisno od spletne strani FE, zato ne odgovarjamo za njihovo vsebino ali uporabo.