Delovna mesta

REC d.o.o. - Študentsko delo z možnostjo kasnejše zaposlitve na področju nadzora litijevih akumulatorjev

Datum objave: 4.4.2023 Rok za prijavo: 1.8.2023

V podjetju REC d.o.o. vabimo v ekipo študente/tke višjega letnika ali absolvente elektrotehnike z izkušnjami s programiranjem mikrokrmilnikov, IoT naprav ter načrtovanjem elektronskih vezij. Gre za projektno organizirano strokovno delo v razvoju in pomoč uporabnikom, zato od kandidata/ke pričakujemo samostojno razmišljanja, poznavanje el. komponent, veselje do dela, samoiniciativnost, odgovornost ter sposobnost dobre pisne komunikacije v angleškem jeziku.

DELOVNIK: Gibljiv delovnik znotraj 6 -16h

PLAČILO: Po dogovoru

ZAČETEK DELA: Takoj oziroma čimprej

TRAJANJE: Po dogovoru (možnost kasnejše zaposlitve)