Alumniteka

Datum objave: 6.5.2022

V Mreži klubov alumnov, katere del je tudi naš klub alumnov, letos začenjamo z Alumniteko – ciklom pogovorov z alumni za alumne.

Prvi v seriji pogovorov se bo dotikal aktualne teme hrane in prehranjevanja. Marsikdo izmed nas se sprašuje, kako se odgovorno in razumno prehranjevati – v odnosu do sebe, svojega počutja, telesa in finančnih zmožnosti ter v odnosu do okolja.

Renata Dacinger bo s strokovnjaki (in alumni UL!) odgovarjala na vprašanja kot so:

1. Kakšen je znanstven pogled na sestavo živil?
  2. Kakšen je vpliv hrane na telo?
  3. Kakšen je odnos med kakovostjo in ceno hrane?

Z nami bodo dr. Aleš Kuhar iz Biotehniške fakultete, dr. Živa Lavriša iz Inštituta za nutricionistiko in dr. Tatjana Zagorc iz Gospodarske zbornice Slovenije.

Prva Alumniteka bo potekala v četrtek, 12. maja 2022 ob 18. uri na Biotehniški fakulteti. Poleg alumnov ste lepo vabljeni tudi študenti – registrirajte se v portal alumnov in se prijavite na dogodek.

Po okrogli mizi boste imeli tudi priložnost za druženje in mreženje.

Če vas kakšno vprašanje še posebej zanima, nam ga lahko pošljete na alumni@uni-lj.si.

Več informacij: https://www.uni-lj.si/alumni/novice/2022050512050149