Dogodek

B. Batagelj: Kdaj se bomo lahko teleportirali?

Datum objave: 6.10.2023 Datum začetka: 10.10.2023 Ura začetka: 18:00 Lokacija: Slovenska matica, Kongresni trg 8 v Ljubljani

Kdaj se bomo lahko teleportirali?

Izr. prof. dr. Boštjan Batagelj že snuje tehnologijo za našo prihodnost! Tokrat nas bo v poljudnem predavanju popeljal v zanimivi svet teleportacije.

Kdo bo razvil tehnologijo, ki bo to omogočala?
Kolikšno količino podatkov bomo morali prenesti?
Kakšno omrežje moramo zgraditi, če se želimo teleportirati na drugi konec sveta?
In seveda kdaj se bomo lahko prvič teleportirali?

Vabljeni v torek, 10. 10. 2023, ob 18. uri v dvorano Slovenske matice na Kongresnem trgu 8/I v Ljubljani. Vstop je prost, prijave niso potrebne. Število sedišč je omejeno.

Morda pa je prof. Batagelj tehnologijo že razvil in se boste v torek iz Slovenske matice lahko teleportirali!