BSE - Best Simposium on Education

Datum objave: 30.5.2022

Od 11. do 19. septembra 2022 bo študentsko društvo BEST organiziralo dogodek BSE oziroma BESTov simpozij o izobraževanju na temo asinhronega učenja. Dogodka se bodo udeležili študenti s cele Evrope, študentom pa omogoča udeležbo na razpravah o tem, kako izboljšati učni proces v visokem šolstvu. Predlagane izboljšave in ideje bodo obdelane in predstavljene na več evropskih konferencah, kot so SEFI AC, WEEF, ICL.

Se sliši zanimivo? Poleg razprav boš imel/a priložnost spoznati več kot 20 evropskih študentov, s katerimi boš ustvaril/a neverjetne spomine in doživljenska prijateljstva.

✨ Prijavi se, in bodi del spremembe.
⌛ Prijaviš se lahko do 20. 6. 2022 na tej povezavi ali pa obiščeš spletno stran.