ConnectAI Digital Masterclass

Datum objave: 18.1.2022

Umetna inteligenca predstavlja bistveni premik v digitalni preobrazbi podjetja in je nedvomno ena izmed tehnologij, ki bodo zaznamovale prihodnost. Brez dobro zastavljene strategije in digitalne preobrazbe ni mogoče učinkovito implementirati umetne inteligence.

ConnectAI je 3 dnevno online izobraževanje, ki združuje preko 30 različnih sklopov vsebin, delavnic, poslovnih primerov in diskusij z namenom prikaza konkretnih rešitev in dodane vrednosti uvedbe umetne inteligence v podjetja in druge organizacije.

Vsebina programa, ki jo bo izvedlo več kot 30 strokovnjakov iz celega sveta, obravnava širok spekter panog in poslovnih področij s ciljem neposrednega prenosa znanja v gospodarstvo. Vsebina programa odgovarja na naslednja ključna vprašanja:

1. Kako implementirati različne tehnologije UI v svoje poslovanje?
  2. Kakšne so prednosti uporabe različnih tehnologij UI v poslovanju?
  3. Kateri so strateški koraki potrebni za izvedbo lastne preobrazbe podjetja, ki temelji na razvoju in uporabi umetne inteligence za lažje poslovno odločanje?

Več na www.connect-ai.io.