Dogodek

Dan obštudijskih dejavnosti 2023

Datum objave: 16.10.2023 Datum začetka: 19.10.2023 Ura začetka: 09:00 Lokacija: avla Fakultete za elektrotehniko UL

Na Fakulteti za elektrotehniko poleg rednega študijskega procesa tedensko potekajo različne obštudijske dejavnosti, ki so namenjene spodbujanju razvoja kompetenc, veščin in predanosti s področij, ki niso neposredno del študijskega programa, krepitev možnosti kariernega razvoja in lažjega umeščanja na trg dela. Obštudijske dejavnosti potekajo tako v organizaciji fakultete in univerze kot tudi različnih študentskih društev in organizacij.

Letos se bodo obštudijske dejavnosti predstavile na skupnem dogodku, ki bo potekal v četrtek, 19. oktobra 2023, med 9. in 13. uro v avli fakultete.

Na stojnicah se bodo predstavila najaktivnejša študentska društva in organizacije ter Center za obštudijsko dejavnost UL. Informacije o obštudijski dejavnosti na FE najdete tudi na fakultetni spletni strani.