EASE Student Award 2022

Datum objave: 1.6.2022

S študentsko nagrado, ki jo podeljuje Evropsko združenje za shranjevanje energije (EASE), si združenje želi spodbujati raziskave na področju shranjevanja energije med dodiplomskimi, magistrskimi in doktorskimi študenti, ki so trenutno vpisani ali pa so že zaključili študij. Cilj nagrade je:

• Spodbujati mlade talente in bodoče voditelje na področju shranjevanja energije.
  • Okrepiti vezi med vodilnimi v industriji in univerzami.
  • Dati študentom priložnost, da pokažejo svoje znanje in se povežejo z deležniki v industriji.
  • Omogočiti študentom, da se naučijo več o tehnologijah za shranjevanje energije, poslovnih primerih in razvoju politike.

Zmagovalec študentske nagrade bo prejel vstopnico za globalno konferenco za shranjevanje energije, ki ga organizira Evropsko združenje za shranjevanje energije skupaj s podporo Skupnega raziskovalnega središča Evropske komisije. Konferenca bo letos potekala v Bruslju od 11. do 13. oktobra 2022.

Nagrajenemu študentu bodo kriti vsi stroški prevoza ter nastanitve, imel pa bo tudi priložnost predstaviti svoje raziskave na konferenci!

Več informacij je na voljo na tej povezavi oziroma na letaku.