Globalna konferenca o umetni inteligenci in človekovih pravicah

Datum objave: 14.9.2023

V Ljubljani bo 13. in 14. junija 2024 potekala Globalna konferenca o umetni inteligenci in človekovih pravicah!

Konferenca je organizirana v okviru projekta “Razvoj in uporaba umetne inteligence v luči pozitivnih in negativnih obveznosti države pri zagotavljanju pravice do življenja”, ki ga financira Javna agencija za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije pod vodstvom vodje projekta in predsednice konference profesorice dr. Vasilke Sancin. Konferenco bo gostila Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani.

Sprejemajo se tudi povzetki referatov in posterjev, ki bodo predstavljeni na konferenci. Rok za oddajo povzetkov je 30. september 2023, obvestila o sprejemu povzetkov pa bodo posredovana do konca oktobra 2023.

Več informacij v zvezi s konferenco, pozivom za prispevke in podrobnimi navodili za oddajo povzetkov ter projektom najdete na spletni strani.

Za dodatna vprašanja se obrnite na vasilka.sancin@pf.uni-lj.si.