Huaweijev izziv Power Up

Datum objave: 6.12.2022

»Power Up with Huawei« je tekmovanje, ki ga je zasnoval raziskovalni center Huawei Nürnberg za študente, od diplomantov do doktorjev znanosti, da uresničijo Huaweijev koncept za prihodnji svet.

Letošnja izdaja Huaweijevega izziva bo potekala na spletu, prijave so odprte do 2. januarja!

Izziv je izdelava visokoučinkovitega izoliranega dvosmernega pretvornika DC/DC za sistem za shranjevanje energije v baterijah (BESS). Poleg zajetne nagrade boste imeli priložnost še spoznati tehnične strokovnjake podjetja Huawei, odpira se vam možnost zaposlitve ali pa opravljanja pripravništva. Reševanje izzivov resničnega sveta ponujajo enkratno izkušnjo.

Več informacij je dostopnih na spletnem mestu Power Up with Huawei.