Informativa 2023

Datum objave: 13.1.2023

V petek in soboto, 20. in 21. januarja, bo med 9. in 18. uro na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani potekala 14. Informativa, sejem izobraževanja in poklicev.

Sejem je odlična uvodna postaja pri načrtovanju nadaljnjega izobraževanja ter poklicne in karierne poti, saj na enem mestu ponuja pregled izobraževalnih programov, dodatnega izobraževanja in usposabljanja, jezikovnih tečajev, vseživljenjskega učenja ter obiskovalcem zagotavlja informacije o poklicih in možnostih zaposlitve.

Univerza v Ljubljani se bo predstavila z dodiplomskimi in podiplomskimi študijskimi programi. Med njimi bo seveda tudi Fakulteta za elektrotehniko, kjer boste informacije o študiju in vsem, kar fakulteta ponuja, izvedeli iz prve roke.

V mali predavalnici bo hkrati potekal tudi pester program predavanj, delavnic in predstavitev za lažjo in bolj premišljeno izbiro študija ter uspešno izvedbo vpisnega postopka. Program je dosegljiv na tej povezavi.