Informativni dan za študijske programe 2. in 3. stopnje

Datum objave: 17.5.2023

Vabimo vas na Informativni dan za študijske programe 2. in 3. stopnje, ki bo potekal v sredo, 24. maja 2023, od 13. ure dalje, na Fakulteti za elektrotehniko.

Študentom in obiskovalcem bo v času informativnega dne omogočen tudi ogled laboratorijev in raziskovalnega okolja.

Predstavitve bodo potekale po spodnjem razporedu:

• Ob 13. uri v predavalnici P1 predstavitve magistrskega študijskega programa 2. stopnje Elektrotehnika in predstavitev smeri (Avtomatika in informatika, Biomedicinska tehnika, Elektroenergetika, Elektronika, Informacijsko komunikacijske tehnologije, Mehatronika in Robotika).
  • Ob 14. uri v Multimedijski dvorani predstavitev interdisciplinarnega magistrskega študijskega programa 2. stopnje Multimedija.
  • Ob 15. uri v diplomski sobi predstavitve doktorskih študijskih programov 3. stopnje (Elektrotehnika; Statistika, modul Tehniška statistika; Bioznanosti, znanstveno področje Nanoznanosti).

Informativni dan poteka v sklopu Kariernega tedna Fakultete za elektrotehniko.

Več informacij o vpisu najdete na spletni strani.