Katalog poletnih prostovoljskih aktivnosti za mlade 2022

Datum objave: 24.6.2022

Tudi letos so na Slovenski filantropiji skupaj s članicami Slovenske mreže prostovoljskih organizacij oblikovali ponudbo prostovoljskih aktivnosti za mlade v času poletnih počitnic. Organizacije po vsej Sloveniji bodo izvajale različne aktivnosti, kjer je pomoč mladih rok in bistrih glav zelo dobrodošla. Mladi bodo imeli tako tudi letošnje počitnice priložnost, da jih preživijo aktivno, se česa naučijo ter prispevajo svoj delček za boljši svet.

Pripravili so dva spletna kataloga – eden zajema ponudbo del za celotno Slovenijo, drugi samo za Ljubljano.

Spletna kataloga prostovoljskih priložnosti za mlade bosta vse poletje objavljena na portalu www.prostovoljstvo.org oziroma na na tej povezavi.