Mladinsko podnebni energetski forum

Datum objave: 30.10.2023

V torek, 14. novembra 2023, bo ob 15.30 uri v Veliki dvorani na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani potekal mladinsko podnebni energetski forum.

Namen dogodka je spodbuditev razprave o energetsko-podnebni prihodnosti Slovenije skozi oči mladih. Na dogodku bodo sodelovali aktivni predstavniki mladinskih organizacij in gibanj, študenti, raziskovalci, strokovnjaki, oblikovalci področnih politik in odločevalci. Z nami bo tudi mladinski podnebni delegat Rok Dolenc, ki bo glas mladih ponesel na Podnebni vrh ZN –  COP28.

Prijave

Prijave se zbirajo z elektronsko prijavnico do vključno srede, 8. novembra 2023.

Z oddano prijavo ste avtomatsko potrjeni kot udeleženci dogodka. Dogodek je za udeležence brezplačen, število mest je omejeno.

Več informacij o dogodku.