Podjetje Iskra Mehanizmi organizira najhitrejši letošnji izziv

Datum objave: 17.1.2022

Odprle so se prijave za najhitrejši izziv v letošnjem letu, ki se bo odvijal v četrtek, 10.2.2022 ob 15.00 v prostorih podjetja Iskra Mehanizmi na Brniku. Gre za svojevrstni izziv, ki vključuje sestavljanje izdelka, ki bo popolnoma spremenil koncept sodobnega vrtnarjenja.

Izziv je namenjen skupinam, sestavljenim iz treh oseb, ki so vsaj malce tehnično podkovane. Zmagovalno ekipo čaka zavidljiva nagrada v višini 1.500,00€. Tekmovalcem bodo na voljo izkušeni mentorji, ki jih bodo vodili skozi celoten postopek in jim podajali uporabne namige. Izziva se lahko udeležijo dijaki in študentje med 16. in 25. letom starosti.

Več informacij o izzivu in prijavi, najdete na povezavi: IM challenge | Iskra Mehanizmi.

Prijava je možna do ponedeljka, 7. 2. 2022, zato pohitite in ne zamudite najhitrejšega izziva letos! Takoj na prijavo.