Postani štipendist družbe SIJ Acroni d.o.o.

Datum objave: 31.5.2022

Z NAMI USTVARI SVOJO PRIHODNOST!

Podjetje SIJ Acroni d.o.o. je del največje slovenske jeklarske skupine. Naši izdelki zasedajo vodilne tržne položaje na evropskih in svetovnih nišnih jeklarskih trgih. Smo med desetimi največjimi poslovnimi skupinami v Sloveniji in eni največjih slovenskih izvoznikov. Ponujamo ti edinstveno priložnost, da z nami tudi ti spleteš jeklene vezi!

POČITNIŠKO DELO
Bi rad med počitnicami pridobil novo znanje in izkušnje s področja tvojega študija in si s tem zagotovil prednost pri zaposlitvi?
V podjetju SIJ Acroni d.o.o. vabimo k opravljanju študentskega dela, kjer boš pod vodstvom izkušenih in strokovnih mentorjev pridobil praktično znanje, ki ti bo koristilo pri nadaljnjih zaposlitvah!

POSTANI ŠTIPENDIST DRUŽBE SIJ Acroni d.o.o!
V naše vrste vabimo motivirane, ambiciozne in kreativne študente, ki ste zainteresirani za študij v spodaj razpisanih programih:

• UN/VS program I. stopnje Fakultete za elektrotehniko – razpisujejo 3 štipendije
  • MAG program II. stopnje Fakultete za elektrotehniko – razpisujejo 1 štipendijo

Izbranim štipendistom nudimo:

• Stimulativno štipendijo v času štipendiranja;
  • Opravljanje obvezne delovne / študijske prakse;
  • Možnost opravljanja počitniškega dela v poletnih mesecih;
  • Izdelavo seminarskih in diplomskih nalog pod izkušenim mentorstvom naših zaposlenih;
  • Zaposlitev po končanem izobraževanju.

ROK PRIJAVE: 31. 8. 2022

Vse informacije dobite na kadrovski službi na telefonski številki 030 343 809 (Špela Pišlar).