Posvet "Učitelji učiteljem: Novi trendi, izkušnje in izzivi v visokošolskem poučevanju"

Datum objave: 7.12.2022

Vabljeni na posvet Učitelji učiteljem: Novi trendi, izkušnje in izzivi v visokošolskem poučevanju v organizaciji Centra UL za uporabo IKT v pedagoškem procesu, ki bo v petek, 16. 12. 2022, od 9. ure naprej, v živo, na Fakulteti za elektrotehniko UL, v predavalnici P2.

Na dogodku bo plenarna predavateljica dr. Anna Battaglia predstavila nekaj izkušenj in izzivov, ki jih je prineslo covid-obdobje in jih velja v visokošolskem izobraževanju ohraniti oz. redefinirati za prihodnje obdobje. Aktualne projekte in aktivnosti ter možnosti sodelovanja vam bodo predstavili tudi predstavniki Centra UL za uporabo IKT v pedagoškem procesu, pedagogi iz različnih članic UL pa bodo delili lastne izkušnje z uporabo IKT pri poučevanju in učenju.

Vabljeni k prijavi na dogodek preko obrazcav MS Forms, program dogodka pa lahko najdete v vabilu.