Slavnostna podelitev diplom na Fakulteti za elektrotehniko, 14. 4 2022

Datum objave: 7.4.2022

Slavnostna podelitev diplom diplomantom, ki so študij zaključili v času od 1. 10. 2020 do 30. 6. 2021, bo v četrtek, 14. 4. 2022:

• ob 13. uri v P1 za diplomante univerzitetnega študijskega programa Elektrotehnika in Multimedija,
  • ob 14. uri v P1 za diplomante visokošolskega strokovnega programa Aplikativna elektrotehnika.

Na podelitvi diplom bo za fotografiranje dogodka in posameznih podelitev skrbel fotograf Fakultete za elektrotehniko, Milan Simčič. Fotografije s podelitve bodo po dogodku objavljene na spletni strani FE.

Če zbolite z znaki akutne okužbe dihal (nahod, kašelj, bolečine v žrelu, povišana telesna temperatura, bolečine v mišicah,…) ali v drugih primerih slabega počutja, prosimo ostanite doma in sporočite svojo odsotnost.

Skladno z Odlokom o začasnih ukrepih za zmanjšanje tveganja okužbe in širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2 je pri gibanju in zadrževanju v zaprtem javnem prostoru obvezna uporaba zaščitne maske ter razkuževanje rok.