Svetovni dan IKT 2023

Datum objave: 16.5.2023

V sredo, 17. maja, se bo v avli Fakultete za elektrotehniko odvijal dogodek ob Svetovnem dnevu IKT, ki ga pripravlja Katedra za informacijske in komunikacijske tehnologije. Program, ki bo letos v ospredje postavil študente, se bo pričel ob 9h s predavanjem študenta IKT ter državnega prvaka v dvigovanju uteži Davida Birka, nadaljeval s kvizom Lepo je biti elektrotehnik, kjer najbolj pogumne študente, ki se bodo prebili do vročega stola čakajo privlačne nagrade, in zaključil ob 14h s predavanjem študentov IKT z lastnim patentom Luke Podbregarja in Luke Zmrzlaka. Za glasbeno popestritev bo ob 13h poskrbel študenstki band FE in pevski zbor UL FE.

Vabljeni!

Dan IKT 2022

Kviz Lepo je biti elektrotehnik podpirata Telekom Slovenije ter Katedra za informacijske in komunikacijske tehnologije.