UL FE tekmuje v velikem kanuju

Datum objave: 23.5.2023

V sredo, 31. maja 2023, bo od 14. ure naprej na Ljubljanici potekal povezovalno-družabni dogodek Tekmovanje Univerze v Ljubljani v velikem kanuju. Tekmovanje je organizirano v sodelovanju s Kajak kanu klubom Ljubljana in bo potekalo ob zaključku študijskega procesa, svetovnemu dnevu športa in ob 60-letnici športa na Univerzi v Ljubljani.

Zbirno mesto je na Livadi (Livada 31), uradna otvoritev bo ob 14.30, predviden zaključek tekmovanja pa s podelitvijo priznanj in druženjem ob hrani in pijači ob 17.30.

Fakulteta za elektrotehniko je za tekmovanje sestavila močno ekipo, zato vabimo vse študentke, študente in zaposlene, da se v čim večjem številu udeležijo dogodka in glasno navijajo (potem pa še naprej na odbojkarski finale)!