Vabilo na doktorsko akademijo z naslovom "Improving research practice and transversal skills for young scholars" (Benetke)

Datum objave: 2.4.2023

VIU (Venice International University) vabi doktorske študentke in študente k prijavi na t. i. doktorsko akademijo z naslovom “Improving Research Practice and Transversal Skills for Young Scholars, ki bo potekala med 11. in 15. septembrom 2023 v Benetkah.

Rok za oddajo prijav je 15. maj 2023. Študentke in študenti Univerze v Ljubljani, ki je članica mreže VIU, imajo ob prijavi posebne ugodnosti oziroma lahko zaprosijo za štipendijo.

Program dogodka in informativno brošuro najdete v priponki, več informacij pa lahko najdete tudi na povezavi TUKAJ ali na e-naslovu: phdacademy@univiu.org.