Veliki kanu in odbojka – uspešen športni teden za ekipe UL FE

Datum objave: 2.6.2023

Pretekli teden je bil za Fakulteto za elektrotehniko precej športno obarvan.

V finalu UOL 2022/2023 sta zmagali ekipi FŠ, pred FE in EF, pri moških in FDV, pred ZF in FF, pri ženskah. Ob zaključku študijskega procesa, svetovnemu dnevu športa in ob 60-letnici športne vzgoje na Univerzi v Ljubljani je v torek, 31. 5. 2023, potekalo Tekmovanje Univerze v Ljubljani. Na tekmovanju je sodelovalo 16 ekip, med njimi tudi Fakultete za elektrotehniko,ki je osvojila prvo mesto!  Odlične so bile seveda tudi vse ostale sodelujoče ekipe.

Prav tako v torek, 31. 5., je v športnem centru Baza potekalo finale Univerzitetne odbojkarske lige 2022/23. Ekipa UL FE je v finalu osvojila odlično 2. mesto! Zmagala je ekipa Fakultete za šport, tretje mesto je osvojila ekipa Ekonomske fakultete.

Bravo vsem našim športnikom!