12 prostih doktorskih mest v projektu Marie Skłodowska-Curie

Datum objave: 21.9.2022

V okviru MSCA mrež doktorskega študija je odprtih nekaj prostih doktorskih mest na evropskih univerzah.

PARASOL je evropsko financiran projekt Marie Skłodowska-Curie s partnerji z Nizozemske, Belgije, Združenega kraljestva, Češke, Poljske in Španije. Vsak od 12 doktorskih raziskovalcev (DR) bo usposobljen za delo v multidisciplinarnih in multikulturnih skupinah. Vsak doktorski raziskovalec bo s svojimi raziskavami razvil manjkajoča namenska orodja in tehnike ter jih uporabil v celotnem življenjskem ciklu rešitev elektromagnetne zaščite za vozila (avtomobile, letala, vlake in ladje). To praktično usposabljanje bo dopolnjeno z več znanstvenimi strokovnimi tečaji in poglobljenim usposabljanjem, kjer lahko raziskovalci izpopolnijo svoje sposobnosti za nova delovna mesta, hkrati pa obravnavajo družbene izzive programa PARASOL.

Več informacij je dostopno na povezavi in v prilogi na dnu novice.

Priloge