Delavnice za študente in študentke FE

Datum objave: 24.11.2023
  • Kako se pogovarjati z delodajalcem na razgovoru za delo

Ponedeljek, 4. 12. 2023, ob 15.15. Na Fakulteti za elektrotehniko UL.
    Četrtek, 7. 12. 2023, ob 14.00. Na spletu.

Se pripravljate na razgovor? Veste, kako poteka? Poznate najpogostejša vprašanja, ki jih postavljajo delodajalci? In plača? Kako se pogovarjati in kako se pogajati? V primeru, da imate določene omejitve – kako jih predstaviti? Pridružite se nam in izvedeli boste vse, kar vas zanima o razgovoru.
    Prijavite se v POPR-u>>

• Anksioznost in panični napadi: Kako prepoznati, razumeti in obvladati simptome?

Torek, 5. 12. 2023, ob 14.00. Na spletu.
    Se kdaj počutite nemirno, napeto, prestrašeno ali doživljate napade panike? Vabimo vas na webinar, na katerem bomo obravnavali eno najpogostejših duševnih težav današnjega časa. Podrobno bomo predstavili, kaj so anksioznost in panični napadi ter kako prepoznati simptome. Razložili bomo, zakaj se težave pojavljajo in kako vplivajo na vsakdanje življenje posameznika, in podali uporabne nasvete za obvladovanje.
    Prijavite se v POPR-u>>

• Kako napisati dober CV (za tehnične profile)

Torek, 12. 12. 2023, ob 14.00. Na spletu.
    CV je naša osebna predstavitev. Naredimo ga s ciljem, da pridobimo povabilo na razgovor prakso, počitniško delo, štipendijo ali zaposlitev. Pridružite se nam in izvedeli boste, kakšna je razlika med dobrim in slabim CV-jem, ter kaj je to, kar prepriča delodajalca.

• Linkedin – moj online CV

Sreda, 13. 12. 2023, ob 14.00. Na spletu.
    Ne veste, kaj bi z Linkedin-om? Udeležite se naše delavnice in spoznali boste, kako ga kar najbolje izkoristiti. Izvedeli boste, kako si z njim graditi osebno blagovno znamko, kako ga uporabite kot svoj spletni CV in orodje za mreženje.