Zimska šola Infineon 2024: Pridružite se kvantni revoluciji!

Datum objave: 27.12.2023

Dragi študenti,
Ste pripravljeni na kvantni skok v tehnologiji?

Potem se nam pridružite na poti naše kvantne revolucije (od 7. do 9. februarja 2024) in spodbujajte digitalne inovacije za trajnostno prihodnost!

Omogočili vam bomo ekskluzivne vpoglede v najsodobnejšo proizvodnjo mikročipov s spletnimi ogledi strani ter sodelovanje v interaktivnih delavnicah. Prisluhnite strokovnjakom iz industrije o velikem svetu drobnih stvari, ki napajajo naše vsakdanje življenje, ali pa predstavite svojo raziskovalno temo na predstavitvah in pridobite dragocene povratne informacije iz različnih perspektiv.

Ne zamudite priložnosti, da pokukate v zakulisje in se nam pridružite na tem razburljivem spletnem dogodku!

🕑 Kdaj: 7. – 9. februar 2024
📍 Kje: Dogodek poteka preko spleta. Preverite vse informacije tukaj.

Prijave so odprte do 24. januarja 2024.

>>Prijavite se zdaj<<